Oferta Pałacu Tatrzańskiego.


EDUKACJA REGIONALNA


Niezwykle atrakcyjną formą zajęć prowadzoną przez naszych wychowawców w czasie każdego turnusu w ramach edukacji regionalnej są zajęcia warsztatowe z zakresu historii, tradycji i kultury regionu Podhala. W trakcie tych zajęć uczniowie mogą między innymi zobaczyć jak wygląda góralski strój ludowy.

  Fotogaleria   Pokaz slajdów


SZKOLENIA I PRELEKCJE


Prowadzimy również szkolenia i prelekcje z zakresu przestrzegania zasad bezpieczeństwa w czasie pobytu w górach. Zajęcie prowadzone metodą warsztatową przez licencjonowanych przewodników tatrzańskich.

Fotogaleria   Pokaz slajdów


ZAJĘCIA REKREACYJNO - SPORTOWE


Wychodząc na wprost oczekiwaniom Rodziców i uczniów posiadamy również w ofercie możliwość organizowania zajęć rekreacyjno - sportowych na basenach termalnych w zależności od życzenia organizatorów.

Fotogaleria   Pokaz slajdów


BIAŁE SZKOŁY


Jedną z oferowanych przez naszą placówkę form wypoczynku w okresie zimowym są organizowane "Białe Szkoły". Forma ta pozawala połączyć realizację programowych zajęć edukacyjnych z wypoczynkiem na świeżym powietrzu połączonym z różnego rodzaju zabawami, wycieczkami. Posiadamy również możliwości organizacyjne w zakresie realizacji dodatkowych usług na zamówienie klienta, np. kulig.

Fotogaleria   Pokaz slajdów


ZIMOWISKA


W trakcie ferii zimowych organizujemy zimowiska. Nasi wychowawcy są jednocześnie instruktorami kursów narciarskich, dzięki czemu uczestnicy zimowisk mają możliwość nabycia umiejętności jazdy na nartach. W trakcie zimowisk na życzenie organizatorów organizujemy kuligi z pochodniami oraz ogniska integracyjne.

Fotogaleria   Pokaz slajdów 


KOLONIE LETNIE


W okresie wakacji bardzo dużą popularnością cieszą się organizowane przez naszą placówkę kolonie letnie. W czasie pobytu zapewniamy organizację różnego rodzaju wycieczek górskich pod kierownictwem licencjonowanego przewodnika tatrzańskiego, w uzgodnieniu z kierownictwem kolonii zapewniamy możliwość korzystania z Aqua Parku. Posiadamy możliwości organizacyjne w zakresie organizacji imprez sportowych, zabaw i ognisk integracyjnych.

Fotogaleria   Pokaz slajdów


OFERTA DLA PRZEDSZKOLAKÓW


Ośrodek nasz specjalizuje się również w organizacji turnusów dla dzieci w wieku przedszkolnym. Zapewniamy przedszkolakom zarówno Białe jak i Zielone Szkoły. Dzieci uczestniczą zarówno w spacerach pieszych po najbliższej okolicy, jaki i w wycieczkach całodniowych między innymi do Doliny Chochołowskiej lub na Gubałówkę. Zapewniamy im również w czasie pobytu zajęcie rekreacyjno - sportowe na terenie ośrodka, gry i zabawy integracyjne, zabawy, dyskoteki oraz zajęcia świetlicowe mające na celu rozwijanie umiejętności plastycznych.

Fotogaleria   Pokaz slajdów